g

Przedłużone wsparcie pomostowe

6 czerwca 2012

Przedsiębiorcy prowadzący działalność w ramach projektu "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych na Kujawach i Pałukach" otrzymali drugą ratę przedłużonego wsparcia pomostowego.

Wypłata przedłużonego wsparcia pomostowego

16 kwietnia 2012

Wpłata pierwszej raty przedłużonego wsparcia pomostowego w ramach projektu "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych na Kujawach i Pałukach" zakończona.

Podpisywanie aneksów

5 kwietnia 2012

W dniu dzisiejszym podpisany został ostatni aneks dotyczący przedłużonego wsparcia pomostowego w ramach projektu "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych na Kujawach i Pałukach"

Warsztaty rynku pracy

28 marca 2012

W dniu dzisiejszym zakończyły się trwające trzy dni Warsztaty rynku pracy przeprowadzone w ramach projektu „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych na Kujawach i Pałukach”.

Podstawowe wsparcie pomostowe rozliczone

27 marca 2012

Ostatni przedsiębiorca korzystający z podstawowego wsparcia pomostowego w ramach projektu „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych na Kujawach i Pałukach” przystąpił do rozliczenia.

Szkolenia Operator prac ziemnych zakończone

26 marca 2012

24 marca 2012 roku zakończono szkolenie Operator prac ziemnych w ramach projektu „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych na Kujawach i Pałukach”.

Zatwierdzona lista rankingowa

23 marca 2012

Fundacja Ekspert – Kujawy prezentuje zatwierdzoną listę osób, które otrzymały przedłużone wsparcie pomostowe w ramach projektu "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych na Kujawach i Pałukach".

Dodatkowe szkolenie rozpoczęte

21 lutego 2012

Zakończyliśmy nabór wniosków o przedłużone wsparcie pomostowe

21 lutego 2012