Uwaga osoby bezrobotne do 6 miesięcy! Ruszają szkolenia właśnie dla Was!

19 października 2010

Straciłeś pracę niespełna 6 miesięcy temu? Zgłoś się do nas!

„WSPARCIE PROCESÓW ADAPTACYJNYCH I MODERNIZACYJNYCH NA KUJAWACH I PAŁUKACH”

Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu
zaprasza do udziału w projekcie:
osoby bezrobotne, których stosunek pracy wygasł lub został zawieszony z przyczyn dotyczących zakładu pracy (nie dotyczących pracownika) w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu z 3 powiatów: inowrocławskiego, mogileńskiego i żnińskiego, pracujących bezpośrednio przed przystąpieniem do projektu w przedsiębiorstwach zatrudniających do 20 pracowników.

W ramach projektu zapraszamy na bezpłatne:

•     Poradnictwo zawodowe i psychologiczne w tym tworzenie Indywidualnego Planu Działania;
  •     Szkolenia z zakresu:

– Sekretariat z obsługą kadr;
             – Operator prac ziemnych.

W ramach projektu uczestnicy otrzymają dodatki szkoleniowe oraz zwrot  kosztów dojazdu na zajęcia.

Pośpiesz się! Rekrutacja ma się ku końcowi, a ilość miejsc jest ograniczona!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

•     Fundacja Ekspert – Kujawy, ul. Dworcowa 65 w Inowrocławiu
  •     tel: (52) 357 – 62 – 15
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
 Poddziałanie 8.1.2 "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie"