Zapraszamy do Radziejowa na szkolenia zawodowe!

14 stycznia 2011

Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Inowrocławiu zaprasza do udziału w projekcie „Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstwa Poczta Polska” wszystkie osoby, które zostały zwolnione z przedsiębiorstw w przeciągu ostatnich 6 miesięcy bądź obecnie przebywają na okresie wypowiedzeniu z przyczyn zależnych od pracodawcy.

Już w marcu rozpoczniemy następne szkolenia, do udziału w których serdecznie zapraszamy:

• „Pracownik hurtowni z obsługą wózka widłowego” (120 godz.)
  • „Księgowość małej firmy” (120 godz.)

Planowo zajęcia będą się odbywały w Radziejowie, jednak jest to uzależnione od powiatu, z którego napłynie największa liczba zgłoszeń.

Nie czekaj i już dziś zgłoś się do nas!

Liczba miejsc ograniczona!

Osobom dojeżdżającym gwarantujemy zwrot kosztów dojazdu na zajęcia!

Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty:

• Fundacja Ekspert- Kujawy, ul. Dworcowa 65, 88-100 Inowrocław
  • Biuro Fundacji w Radziejowie, ul. Kościuszki 58, 88-200 Radziejów
LUB

Kontakt mailowy:

• a.kruszynska@ekspert-kujawy.pl
  • fundacja@ekspert-kujawy.pl
LUB

Kontakt telefoniczny:

• Siedziba Fundacji w Inowrocławiu: (52)  52 22 373;  (52) 35 76 215
  • Biuro Fundacji w Radziejowie: 796 952 676
Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII,