Opiekunowie Faktyczni! Zapraszamy Was na szkolenie

18 grudnia 2018

Fundacja Ekspert-Kujawy z siedzibą w Inowrocławiu przy ul. Dworcowej 65 prowadzi rekrutację na szkolenie dla Opiekunów Faktycznych osób niesamodzielnych. To już kolejne tego typu szkolenie, które będziemy realizować na terenie miasta Inowrocław. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby niebędące opiekunem zawodowym i niepobierające wynagrodzenia z tytułu opieki nad osobą niesamodzielną, najczęściej członek rodziny.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tego typu szkoleniem. Gwarantujemy profesjonalne szkolenie, które prowadzić będą wykwalifikowane w tym zakresie osoby.  Szkolenie ma na celu podniesienia kwalifikacji Opiekunów Faktycznych.

Skontaktuj się z Fundacją Ekspert-Kujawy, ul. Dworcowa 65, 88-100 Inowrocław, tel. (52) 357 62 15.