Chcesz się dowiedzieć więcej na temat projektu pn.: „Klub Integracji Społecznej dla mieszkańców powiatu inowrocławskiego” ?

15 lutego 2019

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 20 lutego 2019 roku, o godzinie 11:00 w Fundacji Ekspert-Kujawy, ul. Dworcowa 65, 88-100 Inowrocław w sali numer 11. Na spotkanie zapraszamy mieszkańców Gminy Inowrocław (z wyłączeniem miasta Inowrocław), Gminy Gniewkowo, Gminy Janikowo, Gminy Pakość, Gminy Dąbrowa Biskupia, Gminy Złotniki Kujawskie, Gminy Rojewo, Gminy Kruszwica.

Podczas spotkania odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości dotyczące udziału w naszym projekcie. Przedstawimy wymagania jakie należy spełniać, aby zostać uczestnikiem oraz poinformujemy o formach realizowanych w ramach projektu.