Oferta szkoleniowa i stażowa

29 lipca 2019

Chcielibyśmy przypomnieć o trwającym projekcie i zachęcić niezdecydowanych do zgłoszeń. Projekt trwa do 31.12.2019 r. w związku z tym, to już ostatni moment na zgłoszenie do projektu. Zgłoszenia przyjmujemy w Fundacji Ekspert-Kujawy, przy ul. Dworcowej 65 w Inowrocławiu. Zapraszamy osoby zamieszkujące na terenie powiatu inowrocławskiego. W projekcie nie mogą niestety brać udziału mieszkańcy Inowrocławia, wyłącznie mieszkańcy okolicznych gmin w tym: Gminy Janikowo, Gminy Pakość, Gminy Inowrocław, Gminy Złotniki Kujawskie, Gminy Rojewo, Gminy Dąbrowa Biskupia, Gminy Kruszwica, Gminy Gniewkowo. Na tą chwilę przyjmujemy osoby bierne zawodowo, które korzystają z Ośrodka Pomocy Społecznej i/lub posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. Zapraszamy do Fundacji Ekspert-Kujawy, ul. Dworcowa 65, 88-100 Inowrocław tel. 52 357-62-15.