Wsparcie dla opiekunów faktycznych z powiatu nyskiego. Zapraszamy!

5 sierpnia 2019

Fundacja Ekspert-Kujawy w ramach realizowanego projektu „Pogodna Jesień Życia w powiecie nyskim”, zaprasza do udziału w szkoleniu wszystkich opiekunów faktycznych.

Opiekun faktyczny to osoba pełnoletnia opiekująca się osobą niesamodzielną, niebędąca opiekunem zawodowym i niepobierająca wynagrodzenia z tytułu opieki nad osobą niesamodzielną, najczęściej członek rodziny.

Dla opiekunów faktycznych zaplanowaliśmy szkolenie teoretyczno – praktyczne, zwiększające ich umiejętności w zakresie opieki nad osobami niesamodzielnymi oraz doradztwo. Udostępnimy opiekunom faktycznym uczestniczącym w projekcie sfinansowanie usługi opiekuńczej w celu umożliwienia im funkcjonowania społecznego, zawodowego lub edukacyjnego, w tym m.in. w szkoleniach i doradztwie w niniejszym zadaniu.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie – zapraszamy do kontaktu: Fundacja Ekspert-Kujawy – tel. (52) 357 – 62 – 15 lub:

CENTRUM USŁUG OPIEKUŃCZYCH W NYSIE, ul. Marii Rodziewiczówny 18b, Nysa, telefon: 506-294-240