Zapraszamy do udziału w wyjeździe studyjnym do Poznania i okolic!

27 stycznia 2009

Drodzy uczestnicy projektu „Nauczmy się pomagać”, zapraszamy do udziału w  wyjeździe studyjnym!
Dwudniowy wyjazd studyjny przewidziany jest w dniach 6-7 luty 2009. Podczas wyjazdu przewidziane jest odwiedzenie licznych, prężnie działających organizacji  w Poznaniu i jego okolicach. W związku z tym, na mapie naszego wyjazdu nie może zabraknąć m. in. Fundacji Pomocy Wzajemnej BARKA, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrześni, Fundacji Pomocy Samotnej Matce w Poznianiu, oraz różnego rodzaju spółdzieli socjalnych. Uczestnicy wyjazdu mają zapewnione posiłki oraz nocleg, który przeiwdziany jest w Stowarzyszeniu Inicjtyw Niezależnych  w Mikuszewie, gdzie zaplanowany jest rówenież wykład.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników projektu do udziału w wyjeździe, którego celem jest ukazanie możliwości szerokiego wachlarza działań, jakie może realizaować organizacja pozarządowa.
Informacje można uzyskać w siedzibie Fundacji lub pod numerem telefonu : 052 357 62 15.