Przedsiębiorczość akademicka w Toruniu

9 czerwca 2009

Dani 6 czerwca 2009 roku, w Toruniu, odbyła się konferencja promująca przedsiębiorczość akademicką.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projketu "Kujawskie Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej" i odbyło się w sali  605, Rektoratu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, przy ulicy Gagarina 11.

W trakcie konferencji zostały przedstawione działania jakie oferuje osobom studiującym Fundacja Ekspert –Kujawy w ramach projektu „Kujawskie Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej”.

Zainteresowani mogli również dowiedzieć się, jak założyć własną działalność, jak pozyskiwać środki na założenie i prowadzenie firmy. Ponadto, mozna było uzyskać informacje, z jakimi przeszkodami mogą się spotkać na swej drodze, jak je pokonywać oraz poznać polskie przepisy dotyczące działalności gospodarczej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niniejszego spotkania: https://fundacja.ekspert-kujawy.pl/index.php?option=com_ponygallery&func=detail&id=979&Itemid=446