Uroczyste zakończenie projektu dla bezrobotnych w Żninie

26 listopada 2009

W dniu 25 listopada 2009 roku w Żninie odbyła sie konferencja podsumowująca projekt "Nowe kwalifikacje na Kujawach i Pałukach"

Spotkanie odbyło się w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta w Żninie. W spotkaniu uczestniczyli radni, sołtysi, podwykonawcy i uczestnicy niniejszego projektu. Spotkanie poprowadziła Dorota Rąblewska – sekretarz projektu, wprowadzając uczestników konferencji w wystąpienia prelegentów.

Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać dyrektor Fundacji Panią Jolantę Woźnicę, która pełni funkcję kierownika niniejszego projektu, na temat szeroko zakrojonej działalności Fundacji Ekspert – Kujawy. Zapoznali się również z dokonaniami i osiągniętymi rezultatami projektu, które zaprezentował ewaluator Pan Michał Osowiecki. Zastępca Burmistrza Żnina, Pani Aleksandra Nowakowska, występująca w konferencji ze strony Kujawsko – Pomorskiego Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich ukazała znaczenie i osiągnięcia w ramach dotychczasowego partnerstwa Stowarzyszenia oraz Urzędu Miasta Żnin z Fundacją. Wrażeniami z zakresu współpracy w ramach projektu podzieliła się Pani Ewa Grabowska, wykładowca szkolenia florystycznego w Żninie. Jako ostatnia wystąpiła Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Żninie, Pani Barbara Bogucka, wskazując na sposoby aktywizacji realizowane przez żniński PUP, doceniając jednocześnie działania Fundacji Ekspert – Kujawy w tym zakresie.

Podczas koferencji można było wymienić się wrażeniami i doświadczeniami z kończącego się projektu, podczas przerwy kawowej, zaś na zakończenie konferencji wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek. Obsługę cateringową zapewniła Restauracja MARTINA ze Żnina

Zapraszamy do galerii zdjęć z projektu!