Napisali o nas…

26 lutego 2010

W dzisiejszej Gazecie Pomorskiej (26.02.2010) pojawił się artykuł  "Wieś zdobywa pieniądze". To kolejny dowód na skuteczność działań Inkubatora Organizacji Pozarządowych.

Artykuł dotyczy dokonań Wierzchosławic, w zakresie pozyskiwania środków na realizację różnego typu projektów szkoleniowo – aktywizacyjnych.

Jak wspomina sołtys Wierzchosławic, Zbigniew Winiecki, dzięki wskazówkom Tadeusza Osowieckiego, prezesa Fundacji, skierował swoje działania w kierunku funduszom unijnym. Krokiem do realizacji celu, była współpraca z Fundacją w ramach Inkubatora Organizacji Pozarządowych, w którym nabył umiejętność tworzenia projektów. Jaki jest efekt? Od 2007 roku udało mu się zrealizować aż 8 projektów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat dokonań Wierzchosławic, zapraszamy do lektury artykułu.

Ale to nie wszystko. Uczestniczki kursu, na łamach Gazety Pomorskiej, podzieliły się wrażeniami z udziału w projekcie "Mamy szansę". Poznaj ich opinie!