Zapraszamy do składania aplikacji!

2 kwietnia 2010

Fundacja Ekspert – Kujawy poszukuje wykładowców do realizacji wsparcia doradczego oraz szkoleń zawodowych w ramach projektu „Mobilne mieszkanki gminy Żnin".

Poszukujemy wykładowców do przeprowadzenia następujących warsztatów i szkoleń
:

• Warsztaty aktywizacji zawodowej;
  • Rozmowy z doradcą zawodowym;
  • Indywidualna rozmowa z pośrednikiem pracy.

Poszukujemy realizatora do przeprowadzenia szkolenia:

• Kurs Prawo jazdy kat. B dla 12 osób;

Wobec kandydatów mamy następujące wymagania:

• preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinie ukierunkowanej na szkolenie;
  • ukończone kursy podnoszące kwalifikacje w danej dziedzinie, bądź dające odpowiednie uprawnienia;
  • doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie;
  • mile widziane doświadczenie dydaktyczne w zakresie kształcenia osób dorosłych;
  • w przypadku realizatora szkolenia na prawo jazdy, wymagane jest posiadanie uprawnień szkoły nauki jazdy.

Do zaoferowania mamy:

• Cykliczne realizowanie działań na podstawie umowy cywilno – prawnej;
  • Powiększenie bądź zdobycie doświadczenia zawodowego w zakresie edukacji osób dorosłych.

Osoby zainteresowane współpracą z Fundacją proszone są o kontakt pod numerem telefonu 052 357 62 15 lub osobiście w siedzibie Fundacji, ul. Dworcowa 65, Inowrocław

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 6.3 „Inijcatywy lokalne na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich”.

Projekt współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego funduszu Społecznego