17 maja 2010

Informacja o projekcie Kujawskie Centrum Przedsiębiorczości

Celem ogólnym naszego projektu jest wspieranie istniejących małych i średnich przedsiębiorstw w dostępie do zewnętrznych źródeł finansowania oraz udzielenie im wsparcia doradczego w zakresie prowadzenia przedsiębiorstwa, a także wsparcie osób rozpoczynających działalność gospodarczą poprzez organizowanie szkoleń i doradztwo.

Projekt skierowany jest do przedsiębiorców oraz osób zamierzających otworzyć działalność gospodarczą.

Fundacja Ekspert-Kujawy w ramach projektu Kujawskie Centrum Przedsiębiorczości

– Spotkania informacyjne z zakresu pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania dla osób zamierzających otworzyć działalność gospodarczą

– Spotkania informacyjne z zakresu pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania dla przedsiębiorców

– Wsparcie informacyjno – doradcze dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających otworzyć działalność gospodarczą

Projekt współfinansowany z budżetu Prezydenta Miasta Inowrocławia na realizację zadania publicznego w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości w 2010r.

Projekt realizowany jest w okresie od 01.04.2010 do 30.09.2010.

Szczegółowe informacje i zapisy:
Fundacja Ekspert-Kujawy
88-100 Inowrocław
tel. 52 357-62-15
fundacja@ekspert-kujawy.pl Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć