Uwaga zwalniani Pocztowcy! Trwa rekrutacja na darmowe szkolenia!

30 lipca 2010

Już dziś zgłoś swoją chęć udziału w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach i skorzystaj z możliwości, jakie daje udział w projekcie "Wsparcie dla zwalnianych pracowników przedsiębiorstwa Poczta Polska".

Możesz zgłosić się na kilka sposobów:

• przychodząc osobiście do siedziby Fundacji;
  • dzwoniąc na numer Fundacji: 52 3576215,
  • dzwoniąc pod numer komórkowy: 516 699 073 (orange);
  • wysyłając wiadomość lub formularz zgłoszeniowy na adres mailowy:k.sochanska@ekspert-kujawy.pl, lub j.napierała@ekspert-kujawy.pl
  • wysyłając formularz rekrutacyjny na adres korespondencyjny: Fundacja Ekspert – Kujawy, ul. Dworcowa 65, 88-100 Inowrocław.
Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Uczestnikom dojeżdżającym na szkolenia gwarantujemy zwrot kosztów dojazdu. Każdy uczestnik otrzyma również dodatek szkoleniowy w wysokości 4 zł/godz.

Nie zatrzymuj się i działaj!
ZGŁOŚ SIĘ DO NAS PO WSPARCIE!!!

Pierwsze warsztaty odbędą się już w drugiej połowie sierpnia. .

Rekrutacja do udziału w projekcie TRWA!!!
Nie czekaj!!!
Bądź aktywny!!!

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII, Poddziałanie 8.1.2. „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie”, Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego