Przedszkolaki za pan brat z językiem angielskim!

15 listopada 2013

Przedszkolaki za pan brat z językiem angielskim!

W ubiegłym roku Szkoła Języków Obcych Fundacji Ekspert – Kujawy nawiązała współpracę z przedszkolami z Inowrocławia i Pakości. Kilkadziesiąt maluchów uczestniczyło w zajęciach językowych prowadzonych w sposób kreatywny, z wykorzystaniem gier i zabaw.

W bieżącym roku szkolnym wzrosła liczba przedszkoli, które wyraziły chęć organizowania dodatkowych zajęć dla dzieci. Świadczy to o wysokiej jakości realizowanych przez nas zajęć, a niezbitym dowodem na to, są uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków, które każdorazowo witają fundacyjnych lektorów.

Jeżeli jesteś rodzicem przedszkolaka i chcesz, aby i w przedszkolu Twojej pociechy odbywały się zajęcia realizowane przez Szkołę Języków Obcych Fundacji Ekspert – Kujawy, zgłoś się do nas. Być może uda nam się nawiązać współpracę z wybraną placówką.
Kontakt: Agata Libera,  tel.: 52/357 62 15; 534-582-948; email: sjo@ekspert-kujawy.pl