Rabaty dla studentów!! Studiuj z Ekspert-Kujawy!

2 października 2012

Studiuj z Ekspert – Kujawy. Jeśli znajdziesz kolejną osobę, która zechce studiować  u Nas otrzymasz rabat do 5%. Studiuj wśród swoich przyjaciół!

Fundacja Ekspert – Kujawy, która wraz z Wyższą Szkołą Pedagogiczno – Techniczną z Konina oferują STUDIA PODYPLOMOWE.  Rozpocznij naukę na wybranym kierunku studiów, tj.:
  •  Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
  • Diagnoza i terapia pedagogiczna
  • Socjoterapia
  • Oligofrenopedagogika
  • Przygotowanie pedsgogiczne
  • Grafika komputerowa i multimedialna
  • Informatyka i technologia informacyjna

Chcesz uzyskać do 5 % rabatu za studia podyplomowe? Chcesz studiować!? NIc prostrzego!! Znajdź kolejną osobę, która zechce studiować w Fundacji Ekspert-Kujawy a zniżka w postaci rabatu do 5 % jest Twoja! Studiuj w gronie swoich znajomyuch.
Studia podyplomowe skierowane są do osób, które będą w przyszłości lub już są odpowiedzialne za wdrażanie poszczególnych elementów pedagogiki.

Bardzo dużą zaletą studiów jest nacisk na praktykę – wykładowcami są eksperci praktycy, a główną formą zajęć będą zajęcia praktyczne.
Oferujemy:

DOŚWIADCZONĄ KADRĘ!
ZAJĘCIA NA TERENIE INOWROCŁAWIA!
BOGATE ZAPLECZE DYDAKTYCZNE!      DOGODNE TERMINY!

KONKURENCYJNE CENY!
Nie zwlekaj – postaw na rozwój osobisty!
To miejsce czeka właśnie dla Ciebie!

REKRUTACJA TRWA!

Szczegóły w siedzibie Fundacji lub pod nr telefonu 52-357 62 15