Rozdajemy świąteczne prezenty!

18 listopada 2008

Boże Narodzenie to szczególny czas, w którym wszyscy chcą dać innym trochę radości. W związku z tym, Fundacja Ekspert – Kujawy pragnie dać Państwu świąteczny prezent w postaci BEZPŁATNEGO SZKOLENIA Z ZAKRESU PODSTAW OBSŁUGI KOMPUTERA!!!

Szkolenie „ABC Komputera” obejmuje 30 godzin, w ciągu których uczestnicy nabędą wiedzę teoretyczną z  zakresu budowy komputera i systemu operacyjnego. Uczestnicy zapoznają się także z pakietem Microsoft Office, oraz zdobędą umiejętność obsługi Internetu i poczty elektronicznej. Szkolenie odbędzie się w następujących terminach: 2, 4, 9, 11, 16, 18 grudnia w godzinach od 15.00 do 19.00 w siedzibie Fundacji, przy ulicy Dworcowej 65 w Inowrocławiu.

Drodzy Państwo o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, a ilość miejsc jest ograniczona!

Informacje i zapisy pod numerem telefonu: 052 357 62 15

Serdecznie zapraszamy do udziału!