Szkoła Trenerów – nowa inicjatywa Fundacji

14 marca 2014

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg

Szkoła Trenerów – nowa inicjatywa Fundacji Ekspert- Kujawy.

"Szkoła Trenerów” działająca w ramach Fundacji Ekspert – Kujawy opiera swoje szkolenia na wiedzyi doświadczeniu w zakresie sprzedaży, rekrutacji i selekcji, motywacji,  auto – motywacji pracowników, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej przedsiębiorstw oraz coachingu. Poza stałymi szkoleniami „Szkoła Trenerów” oferuje szkolenia tworzone dla indywidualnych potrzeb klientów.

Szkolenia organizowane są według zasady 3xP (Powiedz, Pokaż, Przećwicz)  z akcentem na „Przećwicz”, dzięki czemu uczestnicy mają okazję poza teorią, zastosować poznane sposoby postępowania i otrzymać profesjonalną informację zwrotną. Taka forma szkoleń daje gwarancję stosowania nabytej przez uczestników wiedzy. Prowadzący szkolenia korzystają ze wszystkich narzędzi multimedialnych, aby zachować głównie efektywność, ale też efektywność szkoleń. Pozwala to utrzymać uwagę i skupienie uczestników przez cały dzień spotkania.

„Szkoła Trenerów” proponuje system wdrożeń i monitoringu dla zleceniodawców, co daje większą gwarancję podniesienia jakości pracy i współpracy przez uczestników.