Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2011

7 października 2011

Bydgoskie uczelnie już po raz 6 zapraszają na Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2011

Termin: 20 październik 2011
Miejsce: Hala Łuczniczka Bydgoszcz, ul. Toruńska 59
Godziny: 10:00-15:00

Organizator: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, tj. biura karier Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Bydgoszczy, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

Mottem tegorocznej edycji OFFert jest hasło: „Szukaj pracy – Buduj sieć kontaktów.”

Targi Pracy OFFerty 2011 to nie tylko okazja do znalezienia pracy, ale również możliwość skorzystania z rad specjalistów, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, zdobycia nowych klientów, wypromowania siebie czy też swojej marki oraz rozwoju osobistego. Z tego względu wszystkie atrakcje towarzyszące targom dotyczyć będą znaczenia komunikacji w biznesie. Podczas bezpłatnych wykładów i warsztatów, prowadzonych przez zaproszonych specjalistów z różnych branż zainteresowani mogą zdobyć wiedzę niezbędną w kreowaniu wizerunku profesjonalisty, skutecznej komunikacji w procesie poszukiwania pracy i budowania relacji w miejscu pracy itd. Pełna oferta warsztatów i szkoleń dostępna jest na stronie offerty.byd.pl w zakładce "warsztaty". Na wszystkie warsztaty i szkolenia obywające się podczas targów obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy ruszyły w dniu 01 października 2011. Podczas targów zwiedzający wybiorą drogą głosowania "Najlepszego Wystawcę 2011." Zwycięska firma otrzyma nagrodę w postaci statuetki Łuczniczki ufundowanej przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego.  Imprezie towarzyszyć będą też liczne konkursy, w których nagrodami są karnety na kursy oraz inne drobne upominki.
Tegoroczna edycja targów cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wystawców. Dwa tygodnie przez imprezą zostały tylko pojedyncze wolne miejsca na płycie Łuczniczki.

Więcej informacji o Targach Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2011 znaleźć można na stronie  www.offerty.byd.pl.