Targi Pracy w Nakle nad Notecią!

22 marca 2012

Fundacja Ekspert – Kujawy na II Targach Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią wraz z Nakielskim Ośrodkiem Kultury.

W Nakle nad Notecią zorganizowano II Targi Pracy. Odbyły się one 21 marca 2012 roku w godzinach 10.00 – 14.00 i cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Jednym z zaproszonych wystawcó byłą Fundacja Ekspert – Kujawy. Zebrani wystawcy mogli zaprezentować swoje firmy i instytucje oraz skierować bezpośrednio do odbiorców swoje propozycje szkoleniowe, oferty pracy i inne formy wsparcia.

Fundacja Ekspert – Kujawy promowała obecnie realizowane projekty m.in. „Kujawsko – Pałucki Klub Integracji Społecznej”, „Spółdzielnia socjalna szansą dla Ciebie”, „Praktyczne kształcenie nauczycieli zawodów branży hotelarsko-turystycznej”. Zaprezentowała również aktualną propozycję w zakresie studiów podyplomowych skierowanych do osób z wyższym wykształceniem oraz propozycję szkoleń w ramach działalności Ośrodka Kształcenia Nauczycieli.