Tu na razie jest ściernisko… Czyli nowa telewizja w Inowrocławiu!

12 marca 2010

 TV Ino to nie tylko sznasa na wypromowanie Inowrocławia i Kujaw, ale też szansa na zdobycie ciekawej pracy w branży telewizyjnej!

Już niebawem w Inowrocławiu powstanie pierwsza internetowa i kablowa telewizja, która będzie tworzona:

  • przez Inowrocławian i mieszkańców Kujaw,
  • o Inowrocławiu i Kujawach,
  • dla Inowrocławian i mieszkańców Kujaw,
  • a dzięki Internetowi – dla całego świata!
Jakie są cele? Po pierwsze: żadnej „chały” – jeśli chodzi o tematy; po drugie – żadnej "fuszerki" – gdy chodzi o jakość; po trzecie – żadnej "nudy" na antenie i powtórek tego samego programu w nieskonczoność!

Drodzy Inowrocławianie i mieszkańcy Kujaw, z Waszym udziałem, pomocą i życzliwością powstanie interesująca, obiektywna i chętnie oglądana telewizja – Wasza lokalna telewizja z prawdziwego zdarzenia.

A co najważniejsze,  sami możecie współpracować przy tworzeniu Telewizji TV Ino! Jak to zrobić? Wystarczy zgłosić się na szkolenie dla dziennikarzy i operatorów  kamer! To może być Twoja sznasa na nowy, interesujący zawód!

Osoby ubiegające się o uczestnictwo w szkoleniu są od samego początku traktowane jako potencjalni współpracownicy / pracownicy TV Ino. Z tego względu (oraz z uwagi na spore zainteresowanie) chętni proszeni są o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@tvino.pl. Na podstawie nadesłanych CV przeprowadzona zostanie wstępna selekcja uczestników szkolenia i zaproszone zostaną wybrane osoby.

Szkolenie będzie odpłatne, cena w przeliczeniu na godzinę zajęć wyniesie około 10 zł. Zanim wyślą Państwo swoje zgłoszenie, prosimy o zapoznanie się ze szczegółami dostępnymi na stronie Telewizja Inowrocław .