VII edycja Targów Pracy za nami…

4 maja 2012

https://fundacja.ekspert-kujawy.pl/templates/fundacja/images/fundacja.png
W dniu 27 kwietnia 2012 roku odbyły się inowrocławskie Targi Pracy…

 

W Sali Sportowej Kujawianka przy III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu odbyły się kolejne Targi Pracy organizowane przez PUP Inowrocław.

W imprezie targowej wzięli udział lokalni przedsiębiorcy, organizacje szkoleniowe i pozarządowe, a także agencje pośrednictwa pracy i inni uczestnicy rynku pracy. Wśród zwiedzających pojawiały się osoby w różnym wieku począwszy od uczniów szkół średnich, poprzez studentów i osoby z dłuższym stażem pracy. Zdecydowaną większość zwiedzających stanowili jednak studenci i absolwenci uczelni wyższych.

 
Fundacja Ekspert – Kujawy także wzieła udział w VII edycji inowrocławskich targach. Tegoroczna oferta Fundacji skierowana była w strone osób, które będą w przyszłości lub już są odpowiedzialne za wdrażanie poszczególnych elementów pedagogiki lub kierunków technicznych. Mówiąc szerzej Fundacja oferowała 5 kierunków studiów podyplomowych, które rozpoczynają się już w miesiącu czerwcu br. Ponadto dzięki Kujawskiemu Biurze Karier świadczyła pomoc poszukującym pracy w znalezieniu zatrudnienia odpowiadającego im kwalifikacjom i aspiracjom,  oraz tworzeniu dokumentów aplikacyjnych.