Wizyta studyjna gości ze Szwecji trwa!

1 września 2012

logo news.jpg
Nadal gościmy 3 przedstawicielki organizacji COOMPANION, która zajmuje się głównie zakładaniem i działalnością spółdzielni socjalnych w całej Szwecji.

Celem wizyty jest wymiana doświadczenia i wiedzy z zakresu zakładania spółdzielni socjalnych. Plan wizyty przewidywał zapoznanie się z działalności i strukturą naszych Urzędów. I właśnie w dniu 27.09.2012 r. nasi goście wraz z przedstawicielami Fundacji odwiedzili Urząd Pracy w Inowrocławiu, któregocelem było poznanie specyfiki tej instytucji orazporównanie z urzędami działającymi w Szwecji.

Na zdjęciu pracownicy Fundacji wraz z kierownictwem Powiatowego Urzędu Pracy – panem Przemysławem Stefańskim – dyrektorem PUP oraz panią Danutą Kwiatkowską – zastępcą dyrektora.