Oferta wynajmu

11 stycznia 2024

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty wynajmu pomieszczeń w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Fundacji EKSPERT-KUJAWY w Inowrocławiu, które mieści się na parterze i I piętrze budynku przy ulicy Dworcowej 65 z wejściem od ulicy Dubienka 2.

Nasza Fundacja znajduje się w dogodnej lokalizacji przy ulicy wjazdowej do miasta od strony Bydgoszczy w bliskim sąsiedztwie centrum Inowrocławia.

Budynek usytuowany jest w doskonałym położeniu lokalizacyjnym od komunikacji publicznej tj. 2 i 3 minut od przystanków autobusowych, dworca PKP (350 m) i dworca PKS (300m). Można do nas również dojechać samochodem i zaparkować przy ul. Dubienka, Wawrzyniaka lub Sikorskiego.

Dla Państwa dyspozycji mamy:
• sale szkoleniowe, które mogą pełnić funkcję sal konferencyjnych, jak i auli konferencyjnej
• sale komputerowe, które znajdują się na każdym piętrze
• możliwość współpracy w zakresie usług cateringowych z mieszczącą się na parterze budynku Restauracją „Twoje Smaki”

Część sal możemy dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów, stosując taki układ, aby jak najwygodniej i komfortowo się Państwo u nas czuli.

Parter

Wszystkie sale mieszczące się na parterze są dostosowane dla osób z niepełnosprawnością.
Na parterze znajdują się toalety damskie oraz toalety męskie z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych

Aula/Sala wykładowa nr 01 – 40m2/80m2/120m2

Klimatyzowana sala wykładowa o powierzchni ponad 40 m2 dzięki dwóm ruchomym ścianom ma możliwość powiększenia sali w reprezentacyjną aulę konferencyjną o wymiarach ponad 80m2 do maksymalnie ok. 120m2 (połączenie z salą nr 03 i holem na wyłączność).

Aula przeznaczona jest do realizacji wykładów, konferencji, seminariów, warsztatów, prezentacji handlowych dla nawet ponad 100 osób. Ponadto wielkość auli sprzyja realizacji, zajęć fitness, zajęć kreatywnych, zajęć autoprezentacji, pokazów mody, a także imprez okolicznościowych, jak np. komunie, urodziny, wigilie, zabawy taneczne.

W salach jest oświetlenie dzienne oraz sztuczne sufitowe z możliwością przyciemnienia za pomocą rolet wewnętrznych.

Dodatkowym elementem wyposażenia jest lustro ścienne na całą szerokość sali.
Zdjęcia Sali.

Sala wykładowa nr 03 – 40m2

Klimatyzowana sala wykładowa o powierzchni ponad 40 m2 dzięki ruchomej ściance ma możliwość połączenia z salą 01 w przestronną salę konferencyjną o wielkości ponad 80 m2 oraz z holem w reprezentacyjną aulę o wymiarach ok. 120m2.

Sala przeznaczona jest do realizacji wykładów, szkoleń, konferencji, warsztatów, zajęć kreatywnych,, zajęć autoprezentacji, a także imprez okolicznościowych, jak np. komunie, chrzciny, urodziny, wigilie.
W sali zamontowane jest lustro ścienne na ¾ długości sali.
Zdjęcia Sali.

W standardowym wyposażeniu obu sal znajduje się:
• Rzutnik multimedialny BENQ
• Ekran zsuwany do rzutnika
• Sprzęt nagłośnieniowy
• Flipchart
• Komplet narzędzi piśmienniczych
• Dostęp do internetu W i-Fi

W zależności od własnej aranżacji sal, w każdej z nich można realizować zajęcia dla grup liczących maksymalnie 35 osób. Ich powierzchnia zarówno zamknięta jak i otwarta daje możliwość swobodnego ustawienia kilku układów krzeseł i stołów:

 • Kinowy/Teatralny/Wykładowy
 • Szkolny
 • Konferencyjny
 • Bankietowy
 • Warsztatowy
 • Kształt litery „U”, „C” lub „L”
 • Hollow sqare

PRZYKŁADOWE USTAWIENIA SALI:
zdjęcia

Sala komputerowa nr 05

Klimatyzowana sala o powierzchni ponad 25m2, jest wyposażona w sprzęt multimedialny – rzutnik multimedialny BENQ oraz 14 zestawów komputerowych, tablicę sucho ścieralną lub flipchart, komplet narzędzi piśmienniczych oraz dostęp do internetu Wi-Fi. Aranżacja w sali komputerowej pozostaje niezmienna ze względu na ustawione biurka, krzesła i zamontowany sprzęt.

Sala przeznaczona jest do realizacji zajęć komputerowych, kursów, szkoleń, jak i zajęć językowych.
W Sali jest oświetlenie dzienne oraz sztuczne sufitowe z możliwością przyciemnienia za pomocą rolet wewnętrznych.
Zdjęcia Sali.

I piętro

Sala wykładowa nr 11

Klimatyzowana sala o powierzchni 22m2 wyposażona jest w okrągły stół i krzesła, tablicę sucho-ścieralną lub flipchart, komplet narzędzi piśmienniczych, dostęp do internetu Wi-Fi i rzutnik multimedialny. Aranżacja Sali pozostaje niezmienna. Sala przeznaczona jest do realizacji spotkań, konferencji, szkoleń, wywiadów, mediacji dla grup liczących maksymalnie 12 osób.
Zdjęcia Sali.

Sala wykładowa nr 13

Klimatyzowana sala o powierzchni ponad 30m2, wyposażona jest w sprzęt multimedialny – rzutnik BENQ, tablicę multimedialną, flipchart, sprzęt piśmienniczy, internet Wi-Fi, lustro ścienne na długości sali. Na sali jest możliwa własna aranżacja ustawienia stołów i krzeseł w formie:

 • Wykładowej/Kinowej/ Konferencyjnej
 • Szkolnej
 • Warsztatowej
 • W kształcie litery „U” lub „C”
 • Hollow sqare

Sala przeznaczona jest do realizacji kursów, szkoleń, wykładów, zajęć kreatywnych, zajęć autoprezentacji, spotkań biznesowych, wywiadów dla grup liczących maksymalnie 25 osób.
Zdjęcia sali

Sala komputerowa nr 14

Klimatyzowana sala o powierzchni ponad 30 m2. Sala wyposażona jest w sprzęt multimedialny – rzutnik BENQ, 15 zestawów komputerowych, tablicę multimedialną, flipchart, komplet narzędzi piśmienniczych oraz dostęp do internetu W-Fi. Aranżacja Sali pozostaje niezmienna.
Sala przeznaczona jest do realizacji zajęć komputerowych, kursów, szkoleń, jak i zajęć językowych.
Zdjęcia Sali.

Na tym samym piętrze znajdują się toalety damskie oraz toalety męskie

Catering

Sala konferencyjna jest sceną wielu ważnych wydarzeń, na których podejmowane są często istotne decyzje zarówno dużych firm, jak i pojedynczych osób. Szkolenia, dyskusje, konferencje, wymiana wiedzy, rozwiązywanie dylematów to pole, na którym należy stworzyć warunki do osiągnięcia sukcesu podejmowanego przedsięwzięcia. Ich jakość często bezpośrednio przekłada się na samopoczucie i motywację do pracy lub nauki uczestników danego wydarzenia, a dobrze zaopiekowane osoby tworzą zmotywowany i chętny do współpracy zespół.

Im lepiej zadbasz o swoich współpracowników, tym bardziej owocna będzie Wasza współpraca.

Jak mogą Państwo to osiągnąć?

Pragnąc zapewnić swoim klientom poczucie pełnego komfortu podczas spotkań, warto docenić usługi cateringowe towarzyszące małym kameralnym spotkaniom, jak i dużym konferencjom. Nie od dziś wiadomo, że wiele relacji, rozmów i spraw zawiązuje się w tych mniej formalnych momentach konferencji. Chcąc trafić klientom „przez żołądek do serca” serwując dobre smaki, dajmy im poczucie zaopiekowania, troski i ważności ich potrzeb.
Ofertę cateringową dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta i najczęściej dzielimy ją na serwis/przerwę kawową i przerwę lunchową.

Serwis kawowy

Bez względu na czas trwania spotkania czy szkolenia dobrym pomysłem jest serwis kawowy. Może być on podany na sali restauracyjnej lub na sali szkoleniowej, zachowując kameralność i dyskrecje spotkania oraz stały dostęp do wody mineralnej, kawy czy herbaty. Jest to dobra okazja do rozprostowania nóg czy też nawiązania nowych znajomości. Podczas serwisu podawane są napoje zarówno chłodne, jak i gorące z dodatkami, np. mleko, cukier. Dla osłodzenia raczymy klientów pysznym ciastem własnego wypieku, a dla równowagi drobne przekąski słodkie i słone.

Lunch

Wynajem sali konferencyjnej czy szkoleniowej z dobrej jakości cateringiem lunchowym może być prawdziwym wyzwaniem. Stąd też nasza propozycja jest świetnym rozwiązaniem dla klientów, którzy potrzebują obsługi kompleksowej na wysokim poziomie. Lunch jest podawany na sali restauracyjnej lub wg. życzenia klienta na osobnej sali. Propozycja sposobu poddania oraz menu przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie z uwzględnieniem specjalnych preferencji żywieniowych. Czas lunchu jest dobrym momentem na dłuższą przerwę, podczas, której można wymienić wnioski, pewne sugestie, nawiązać nowe kontakty czy porozmawiać.

Wynajem biura wirtualnego

Fundacja EKSPERT-KUJAWY wychodzi naprzeciw młodym, początkującym jak i już doświadczonym przedsiębiorcom oferując możliwość skorzystania z usług biura wirtualnego.

 • Adres do rejestracji działalności gospodarczej
 • Odbiór korespondencji przychodzącej
 • Powiadomienia elektroniczne o otrzymanej korespondencji
 • Elektroniczne przeslanie treści korespondencji
 • Zniżki na wynajem sal konferencyjnych i spotkania biznesowe

Oferujemy dla Twojej firmy możliwość posiadania profesjonalnego adresu kojarzonego ze wspieraniem innowacji i rozwojem przedsiębiorczości. Jesteś freelancerem, prowadzisz działalność mobilnie lub w domu? Adres wirtualny jest idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu możesz zarejestrować swoją działalność bez wynajmowania całego biura.Usługi biura wirtualnego polegają na obsłudze biurowej bez konieczności fizycznej obecności przedsiębiorstwa, przedsiębiorcy i pracowników w danym miejscu.
Zapewniamy: