Z animacją za pan brat…

29 kwietnia 2011

logo ciekaw. (kopiowanie).jpgEwa Płotka – wulkan pozytywnej energii, uśmiech i emanująca radość ponad wszystko… 

https://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images//imgp3740.jpg

W kilku słowach można przedstawić dziewczynę, która prawie rok temu – 1 czerwca 2010 roku w ramach środków na podjęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu rozpoczęła własny biznes zakładając firmę MalocaKids, gdzie wiodącym punktem działań jest animacja czasu wolnego w pełnym słowa tego znaczeniu.
Ewa, jako animatorka dla dzieci pozwala maluchom przenieść się w świat baśni, gdzie spotkają się z Królewną Śnieżką, a razem z Piratami poszukają ukrytego skarbu Posejdona i przeżyją podróż pełną przygód. Wszystko to wynika z faktu zabaw tematycznych, umożliwiających wprowadzenie innowacyjnych a zarazem rozwijających zabaw dla naszych pociech. Warto nadmienić, iż zabawę można połączyć z organizują żądnych wiedzy konkursach, przy których na pewno pojawi się dużo uśmiechu na buzi dziecka, co Ewa z dużym zaangażowaniem czyni.

Na czym polegają animacje?

Animacja opiera się przede wszystkim na zabawach taneczno – ruchowych, tematycznych konkursach i konkurencjach sportowych. Ewa – zawsze gwarantuje dużą dawkę pozytywnej energii, mnóstwo śmiechu i zadowolenie wszystkich uczestników. Dodatkowo proponuje malowanie buziek, balonowe kreacje (balonowe zwierzątka).

Malocakids to:

Organizowanie imprez dla dzieci (od 3 do 10 roku życia) poprzez:

  • urodziny w domu jubilata, wg określonego scenariusza,
  • bale karnawałowe, festyny, pikniki rodzinne, Dzień dziecka, Andrzejki, Mikołajki, w tym także w przedszkolach i szkołach,
  • animacje na imprezach firmowych.

Zapraszamy do galerii !

Szczegółowe informacje o katalogu usług:
Ewa Płotka, tel. 691 – 066 – 881, email: malocakids@gmail.com