Zakończenie współpracy z lokalnymi OPS w roku 2012

11 grudnia 2012

.

Zbliża się koniec roku kalendarzowego – dla Fundacyjnego Klubu Integracji Społecznej jest to również zakończenie kolejnego roku współpracy z lokalnymi Ośrodkami Pomocy Społecznej. ,

W związku z powyższym, w imieniu Klubu Integracji Społecznej Fundacji Ekspert – Kujawy, pragnę podziękować kierownictwu Ośrodków Pomocy Społecznej, które piąty rok z rzędu podjęły współpracę z naszym KISem. Ciągłość współpracy stanowi dla nas najlepsze świadectwo wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Dla przypomnienia – w roku 2012 Fundacja Ekspert – Kujawy współpracowała z następującymi OPSami:

• M – GOPS Gniewkowo;
  • GOPS Inowrocław;
  • MOPS Inowrocław;
  • M – GOPS Janikowo;
  • GOPS Jeziora Wielkie;
  • GOPS Nowa Wieś Wielka;
  • OPS Pakość;
  • GOPS Rojewo;
  • M – GOPS Strzelno.

Szczególne podziękowania kieruję do zespołów projektowych poszczególnych ośrodków, które ściśle ze mną współpracowały w celu zapewnienia przebiegu warsztatów, wsparcia indywidualnego i szkoleń na jak najwyższym poziomie. Fundacyjni specjaliści dołożyli wszelkich starań, aby przekazywana wiedza była jak najbardziej przydatna w życiu codzinnym oraz w poszukiwaniu zatrudnienia.

Jestem głęboko przekonana, że nasza praca i wiara w Beneficjentów skierowanych do nas przez OPSy będzie stanowiła fundament do pozytywnych zmian w życiu osobistym i zawodowym Beneficjentów.

Kierownik Klubu Integracji Społecznej – Dorota Rąblewska