Zapraszamy do skorzystania z usług organizacji wizyt studyjnych

23 kwietnia 2024

Mając na uwadze najcenniejsze efekty oraz korzyści płynące z udziału w wizytach studyjnych, które umożliwiają przede wszystkim wymianę  idei, doświadczeń, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych, a także dają inspirację do dalszego rozwoju, Fundacja Ekspert-Kujawy pragnie Państwu zaoferować usługę organizacji takiego wydarzenia.

Przy organizacji wyjazdów studyjnych dysponujemy zespołem doświadczonych przewodników i moderatorów, a także współpracujemy z instytucjami około biznesowymi, kulturalnymi, społecznymi oraz jednostkami samorządu terytorialnego.  Z uwagi na fakt prowadzenia przez nas na przestrzeni kilku lat działalności akredytowanego przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej ośrodka wsparcia ekonomii społecznej,   tj. Kujawsko – Pałuckie Centrum Ekonomii Społecznej, który stanowi wizytówkę szerokiego spektrum przedsięwzięć na rzecz ekonomii społecznej na lokalnym rynku, wspieramy i współpracujemy przede wszystkim z podmiotami ekonomii społecznej (tj. Fundacja Medius, Kancelaria Ekonomii Społecznej non profit sp.  z o.o.) oraz przedsiębiorstwami społecznymi (tj. Spółdzielnia Socjalna „Twoje Smaki”, Spółdzielnia Socjalna Help).

Każda wizyta zawiera w sobie również komponent turystyczny, co z kolei sprawia, że jest to tak chętnie wybierana forma zdobywania wiedzy. Odwiedziny w organizacjach pozwolą zrozumieć ich sposób funkcjonowania, poznać ofertę oraz  tajemnicę sukcesu. Wizyta studyjna to również unikalny sposób na poznawanie świata z jednoczesną nauką. To czas na pokazanie dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, nowatorskich rozwiązań organizacyjnych, ale też zapewnienie atrakcji towarzyszących.

Organizujemy wizyty studyjne między innymi dla jednostek samorządu terytorialnego oraz branży edukacyjno-szkoleniowej, gastronomicznej, finansowej i społecznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  Jesteśmy elastyczni wobec Państwa potrzeb. Organizujemy wyjazdy studyjne zarówno jedno jak i kilkudniowe, z możliwością zapewnienia dojazdu, wyżywienia oraz bazy noclegowej.  

Program wizyty studyjne 2024