Zapraszamy do TVP 1 – niedziela, 7.10.2012

5 października 2012

logo news.jpg
Już w najbliższą niedzielę, tj. 7.10.2012 roku, o godzinie 8:00, zostanie wyemitowany program "TYDZIEŃ" z udziałem eksperta z Fundacji Ekspert – Kujawy, Pani Anny Pawłowskiej.

Podczas programu TYDZIEŃ" omawiane są wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa, które są komentowane przez zapraszanych do studia polityków, związkowców, ekspertów i rolników. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. Program daje nowe spojrzenie na rolnictwo, gospodarkę i problematykę społeczną z perspektywy politycznej.

W najbliższym programie omawiane będą tematy związane z aktywizacją kobiet na obszarach wiejskich, stąd właśnie udział przedstawicielki Fundacji Ekspert – Kujawy, która od ponad 11 lat aktywnie działa w tym zakresie.

Zapraszamy na niedzielny poranek do TVP 1!