Zapraszamy na szkolenie „ABC Kopmutera”

5 stycznia 2009

Fundacja Ekspert – Kujawy zaprasza wszystkich chętnych do udziału w odpłatnym szkoleniu z zakresu podstaw obsługi komputera.

Szkolenie „ABC Komputera” obejmuje 30 godzin, w ciągu których uczestnicy nabędą wiedzę teoretyczną z  zakresu budowy komputera i systemu operacyjnego. Uczestnicy zapoznają się także z pakietem Microsoft Office, oraz zdobędą umiejętność obsługi Internetu i poczty elektronicznej. Szkolenie odbędzie się w następujących terminach: 13, 15, 20, 22, 27, 29 stycznia w godzinach od 15.00 do 19.00 w siedzibie Fundacji, przy ulicy Dworcowej 65 w Inowrocławiu.

Drodzy Państwo, o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, a ilość miejsc w grupie popołudniowej jest ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania przewidujemy organizację grupy na zajęcia odbywające się w godzinach przedpołudniowych.

Informacje na temat płatności oraz  zapisy pod numerem telefonu: 052 357 62 15

Serdecznie zapraszamy do udziału!