Zdobądź punkty w grze o swoją karierę!

25 marca 2011

 Grasz o staż” jest to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkursu stażowy w Polsce. Wejdź do gry na www.grasz.pl i zdobądź praktykę oraz nagrody o łącznej wartości 150 000 zł. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 4 kwietnia!


O co grasz gdy „Grasz o staż”?
  • jedną z ponad 220 merytorycznych praktyk w firmach, organizacjach rządowych i pozarządowych, agencjach marketingowych i domach mediowych,
  • ciekawą wakacyjną przygodę, która może stać się przepustką do stałej pracy,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
  • nagrody dodatkowe o łącznej wartości ponad 150 000 zł.

Dokładny opis praktyk znajdziesz na stronie: http://www.grasz.pl/secms/pl/lista_praktyk

Kogo szukamy?

Do konkursu zapraszamy studentów III, IV lub V roku studiów magisterskich, III roku studiów licencjackich lub inżynierskich oraz I i II roku magisterskich studiów uzupełniających. Dodatkowo w konkursie mogą wziąć udział absolwenci, którzy nie ukończyli 30 roku życia. Nie ważny jest tryb, rodzaj ani kierunek studiów!

Co należy zrobić by zdobyć praktykę?
  1. Zarejestruj się na www.grasz.pl;
  2. Sprawdź na stronie www.grasz.pl/secms/pl/zadania jakie przygotowaliśmy zadania i wybierz 1, 2 albo 3, które chcesz rozwiązać.
  3. Zaloguj się, wypełnij formularz zgłoszeniowy, wybierz preferowane praktyki i interesujące Cię nagrody dodatkowe;
  4. Do formularza załącz rozwiązania zadań;
  5. Zgłoś swój udział.
Dlaczego warto?

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem konkurs "Grasz o staż" może okazać się ciekawym pomysłem na dobry start Twojej przyszłej kariery. Do tej pory w ramach konkursu staże wygrało ponad 2 100 osób, wielu laureatów poprzednich edycji, dzięki wygranej w "Grasz o staż" na stałe zakorzeniło się w swoich branżach, zaś część z nich zajmuje czołowe stanowiska w firmach, w których pracują.

Pamiętaj masz czas tylko do 4 kwietnia!

Aplikuj na www.grasz.pl