Kolejny sukces Fundacji Ekspert – Kujawy

3 sierpnia 2012

Miło nam poinformować o sukcesie Fundacji Ekspert – Kujawy, a dokładnie, działającego w jego strukturach „Ośrodka Wspierania  Ekonomii Społecznej”

OWES w Fundacji Ekspert-Kujawy działa od kilku lat na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Chcąc „sprawdzić się” poddaliśmy OWES pilotażowemu testowi ,który odbył się w terminie  20-21 czerwca 2012. Audyt był prowadzony przez przedstawicieli  Ministerstwa  Pracy i Polityki Społecznej przy wsparciu merytorycznym ekspertów Małopolskiej Szkoły Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Działania realizowano w ramach projektu systemowego 1.19 PO KL” Zintegrowany System Wsparcia Ekonomii Społecznej”.

Poniżej  dokument potwierdzający udział w testującym audycie w ramach systemu akredytacji i standardów działania instytucji wsparcia ekonomii społecznej ( AKCES) załacznik nr 1 oraz ocena audytu załacznik nr 2.

załącznik nr 1

załacznik nr 2