Terminy szkoleń styczeń 2006

29 grudnia 2005

OFERTA OŚRODKA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
TERMINY SZKOLEŃ – STYCZEŃ 2006

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Ekspert Kujawy informuje, że w następujących terminach odbędą się szkolenia:

1. Muzykoterapia – 14.01.2006r., o godz. 9.00
(szkolenie 12 godzin lekcyjnych – cena 50zł)

2. Kreatywny opiekun samorządu uczniowskiego – 27- 28.01.2006r.,
( szkolenie 15 godzinne – cena 60zł)

Zapraszamy także do szkoleń:
  • Specyfika pracy z dzieckiem z ADHD,
  • Diagnoza i obserwacja rozwoju ucznia,
  • Stosowanie aktywizujących metod nauczania w pracy z uczniem upośledzonym umysłowo,
  • Warsztaty teatralne,

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w tych szkoleniach ODN zaprasza do kontaktu:

• telefonicznie pod nr 357 62 15
  • osobiście przy ulicy Dworcowej 65.

Formularze zgłoszeniowe można pobrać ze strony www.fundacja.ekspert-kujawy.pl

Przypominamy także, że nadal przyjmujemy zgłoszenia od chętnych do wzięcia udziału w kursach kwalifikacyjnych: pedagogicznym (uprawnienia do pracy w placówkach szkolno – wychowawczych) oraz w kursie Oligofrenopedagogika (dające możliwości do pracy z dziećmi i młodzieżą upośledzoną umysłowo)

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli posiada także bogatą ofertę szkoleniową skierowaną do Rad Pedagogicznych. Szkolenia te przygotowane są dla wieloosobowych grup, odbywają się w siedzibie środka w Inowrocławiu lub w miejscu wskazanym przez zainteresowanych.

Pełną ofertę szkoleniową znajdą Państwo na naszej stronie internetowej

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie oraz osobiście.