Bądź piękna wiosną!

12 marca 2012

piekna.jpg
Wiosna tuż, tuż… dlatego skorzystaj ze szkolenia "Bądź piękna wiosną", którego realizatorem jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu

Oferowane szkolenie jest odpowiedzią na zainteresowanie tematyą stylizacji i metody decoupage jako sposobu na odkrywanie kreatywności w tworzeniu biżuterii.

Szkolenie składa się z dwóch części:

• Kreowanie wizerunku kobiety

Panie poznają paletę barw i szeroki wachlarz jej wykorzystania w podkreśleniu walorów swojej urody. Ponadto nauczą się rozpoznawać typy sylwetki, a tym samym jak dobierać strój na co dzień i od święta.

• Wykonywanie biżuterii metodą decoupage

Zapoznanie się z techniką decoupage i wykorzystanie jej w tworzeniu biżuterii wg swojego pomysłu.

Planowany termin zajęć – środa 21 marca 2012 r. w godzinach 15:30 – 20.30
Zajęcia trwać będę 6 godzin dydaktycznych.
Cena szkolenia wynosi 65,00 złotych od osoby

Szczegółowych informacji udzielą:

Ewa Matusiak i Anna Siwińska pod nr tel. 52 357 62 15

lub e-mail: odn@ekspert-kujawy.plTen adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zapisu na zajęcia dokonuje się poprzez wpłatę za udział w szkoleniu kwoty 65,00 zł od osoby do dnia 19.03.2012 r. (przelewem lub gotówką w siedzibie ODN).

Dane konta bankowego:

Fundacja Ekspert – Kujawy

88-100 Inowrocław
Nr konta 44 2030 0045 1110 0000 0113 0430
W przypadku nieobecności na zajęciach zostaną Państwu zwrócone koszty w wysokości 50 %
wpłaconej kwoty za szkolenie.