”Awans zawodowy nauczyciela” z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli

19 kwietnia 2012

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Ekspert – Kujawy zaprasza do udziału wszkoleniu„Awans zawodowy nauczyciela"

wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu „Awans zawodowy nauczyciela"
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Ekspert – Kujawy zaprasza na szkolenie wg. autorskiego programu, skierowanego do nauczycieli przystępujących w 2012 do nadania awansu zawodowego. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymają kompleksową wiedzę nt. przepisów, które należy znać przystępując do egzaminu, omówione zostaną zasady przygotowania dokumentów przedkładanych Komisji, omówione zostaną kwestie sporządzania Planu Rozwoju Zawodowego.
Prowadzącym szkolenie będzie egzaminator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
Planowany termin spotkania – wtorek 8 maja 2012 r. Kurs trwać będzie 6 godzin i rozpocznie się o godz. 15.30

Cena kursu – 65 zł od osoby

Zapraszamy także do dodatkowego szkolenia: "Autoprezentacja w awansie zawodowym"
Warsztat praktyczny przeprowadzony zostanie dla zainteresowanych we wstępnie planowanym terminie 10 maja 2012 r. (czwartek) od godz. 15.30.
Warsztat przygotowany jest na 3 godz.
 Cena – 25 zł od osoby
Bliższe informacje oraz zapisy pod nr tel. 52/357 62 15 lub e-mail’em: odn@ekspert-kujawy.pl