Targi Pracy i Promocji Pracodawców Oferty 2011 za nami

24 października 2011

https://fundacja.ekspert-kujawy.pl/templates/fundacja/images/fundacja.png20 października 2011 na bydgoskiej hali Łuczniczka, w ramach szóstej edycji OFFert, swoje stoiska wystawiło ponad 60-ciu wystawców z różnych branż z całej Polski.
Przedsięwzięcie cieszyło się sporym zainteresowaniem poprzez możliwość zapoznania się z ofertami pracodawców i złożenia na miejscu swoich dokumentów aplikacyjnych. Wśród zwiedzających pojawiały się osoby w różnym wieku począwszy od uczniów szkół średnich, poprzez studentów i osoby z dłuższym stażem pracy. Zdecydowaną większość zwiedzających stanowili jednak studenci i absolwenci uczelni wyższych.
Mottem OFFert 2011 było hasło „Szukaj pracy – buduj sieć kontaktów”, z tego względu odbywały się także liczne wykłady prowadzone przez doświadczonych specjalistów, poświęcone zagadnieniom dobrej komunikacji w biznesie i budowania wizerunku profesjonalisty na rynku pracy. Wzięło w nich udział kilkudziesięciu uczestników zainteresowanych rozwojem osobistym. Każdy z nich prócz przydatnej wiedzy otrzymał certyfikat, który przyda mu się może do ubarwienia swojego CV. Imprezie towarzyszyły też liczne konkursy z nagrodami.

Fundacja Ekspert – Kujawy też uczestniczyła w w/w przedsięwzięciu. Zaoferowała bogaty wachlarz usług szkoleniowych, a ponadto poprzez Kujawskie Biuro Karier świadczyła pomoc poszukującym pracy w znalezieniu zatrudnienia odpowiadającego im kwalifikacjom i aspiracjom.

Zapraszamy do galerii!