17 edycja „Targów pracy i przedsiębiorczości” już za nami!

23 kwietnia 2015

Już po raz 17 Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu zorganizował „Targi Pracy i Przedsiębiorczości”.

Uroczystego otwarcia Targów dokonał Starosta Powiatu Inowrocławskiego – Pan Tadeusz Majewski  Wśród zaproszonych gości byli m.in: Prezydent Miasta Inowrocławia,  Wójt Gminy Inowrocław, Dyrektor PUP w Toruniu,  Radny Powiatowy – Pan Ireneusz Beśka, komendant  Wojskowej Komendy Uzupełnień.

W tym roku była rekordowa liczba wystawców – 67.  Nie zabrakło w tym wydarzeniu naszej Fundacji-Ekspert-Kujawy. Prezentowaliśmy działania naszych inicjatyw, w tym: Ośrodka Szkolenia Kierowców, Szkoły Języków Obcych, Kujawskiego Inkubatora  Przedsiębiorczości Społecznej oraz Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Co najważniejsze, na bezrobotnych czekały również oferty odbycia stażu zawodowego w Fundacji Ekspert – Kujawy.

Warto wspomnieć, że nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród osób bezrobotnych, a efektem naszego udziału jest przyjęcie na staż dwóch osób poszukujących zatrudnienia.