Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Aktualności

Perspektywy dla rolników

3 grudnia 2007

Uroczyste zakończenie ostatnich szkoleń w Perspektywach 30 listopada miało miejsce uroczyste zakończenie dwóch szkoleń – Florystyki iWizażu i zdobienia paznokci. Oba kursy odbywały się w Inowrocławiu, a zorganizowane zostały w ramach projektu Perspektywy dla rolników.

Przenośny komputer i Internet na wsi

29 listopada 2007

Ostatnie szkolenia informatyczne na terenach wiejskich W listopadzie  Fundacja prowadziła dwa szkolenia informatyczne dla mieszkańców terenów wiejskich. 

Klub Integracji Społecznej

21 listopada 2007

Ostatnie miejsca na bezpłatne szkolenia z języka angielskiego i kas fiskalnych! Od października Fundacja Ekspert-Kujawy realizuje projekt „Klub Integracji Społecznej”. Są jeszcze wolne miejsca na niektóre ze szkoleń.

Krok do przodu

15 listopada 2007

Konferencja podsumowująca realizację projektu „Krok do przodu”  14 listopada w restauracji „ROMA” w Inowrocławiu mieliśmy przyjemność przeprowadzić konferencję podsumowującą realizację projektu dla rolników „Krok do przodu”.

Kolejne szkolenia w Klubie Integracji Społecznej

7 listopada 2007

 Kolejne szkolenia w Klubie Integracji Społecznej Niebawem nasza Fundacja przystąpi do realizacji projektu „Klub Integracji Społecznej”, który ma na celu zawodową i społeczną integrację mieszkańców Inowrocławia.

Pożegnanie Janki Zielińskiej

7 listopada 2007

NOWE KWALIFIKACJE, PRACA, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ DLA BEZROBOTNYCH KOBIET

5 listopada 2007

Nabór na III cykl szkoleń w ramach projektu NOWE KWALIFIKACJE… W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, jakim cieszy się szkolenie NOWE KWALIFIKACJE, PRACA, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ DLA BEZROBOTNYCH KOBIET, ogłaszamy nabór na III edycję szkolenia.  Projekt skierowany jest do kobiet, które ukończyły 30 rok życia, posiadają minimum średnie wykształcenie oraz są bezrobotne lub zatrudnione i planują zmienić […]

Przenośny komputer i Internet na wsi

26 października 2007

Kolejne szkolenia komputerowe na wsiach  Październik jest miesiącem, w którym odbywają się kolejne szkolenia w ramach projektu „Przenośny komputer i Internet na wsi”. Tym razem szkolenia odbywają się w Kruszy Duchownej, Skalmierowicach i Jordanowie.

III Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Inowrocławskiego

25 października 2007

III Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Inowrocławskiego W dniu dzisiejszym odbyła się III Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Inowrocławskiego. Jednym z prelegentów był Prezes Fundacji Ekspert-Kujawy Tadeusz Osowiecki, którego wystąpienie spotkało się z gorącym przyjęciem.

Perspektywy dla rolników

19 października 2007

Ostatnie szkolenia w Perspektywach dla rolników Trwają dwa ostatnie szkolenia w ramach projektu "Perspektywy dla rolników". 8 października rozpoczął się "Kurs wizażu i zdobienia paznokci", a 15 października "Florysytyka". Oba szkolenia odbywają się w Inowrocławiu.