DNI JĘZYKÓW OBCYCH

28 sierpnia 2013

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg

Dnia 26.09.2013 r. od godz. 10:00 do 18:00 zapraszamy na „Dni Języków Obcych” do Fundacji Ekspert – Kujawy. Proponujemy różne zabawy językowe dla  dzieci i młodzieży, którzy zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe: 6-12 lat, 13-16 lat.

W pierwszej grupie dzieci będą miały możliwość skorzystać z następujących form nauki i zabawy:

• Flash cards – zabawa językowa z wykorzystaniem kolorowych kart edukacyjnych,
• Puzzle,
• Kalambury,
• Bingo
• Memory Games
• Wykreślanki językowe,
• Zabawy ruchowe typu Rzeka,
• Nauka piosenki w języku angielskim.

Młodzież natomiast będzie mogła skorzystać z takich atrakcji jak:
• Kalambury,
• Łamańce językowe,
• Zabawa „kółko – krzyżyk”,
• Memory Games,
• Konkurs Anglia kontra Niemcy,
• Ciekawostki na temat Anglii, Niemiec, Francji,

Na koniec naszego spotkania będzie rozstrzygnięcie wcześniej zorganizowanego konkursu plastycznego w MDK-ku  na temat: Języki obce na co dzień.

Dnia 27.09.2013 r. od godz. 16:00 do 19:00 serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do uczestnictwa w bezpłatnych lekcjach języków obcych. Będą prowadzone zajęcia z języka niemieckiego, angielskiego i francuskiego.