Już od dziś bezpłatne porady prawne dla mieszkańców powiatu!

4 kwietnia 2016

Informujemy, że dzięki współpracy podjętej między Fundacją Ekspert – Kujaw w Inowrocławiu, Fundacją MEDIUS w Inowrocławiu, a Kancelarią Prawniczą KRISLEX w Bydgoszczy, od 4 kwietnia br., w każdy poniedziałek (godz. 1500 ÷ 1700), w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy przy ul. Dubienka 2 – sala nr 11 (pomieszczenie mediacyjne Fundacji MEDIUS), radcowie prawni Kancelarii Prawniczej KRISLEX udzielać będą bezpłatnych porad prawnych.

Krislex

Oprócz uzyskania porady istnieje możliwość zlecenia radcy prawnemu napisania pisma, pozwu, odwołania itp. a także reprezentacji sądowej.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Niniejsza akcja promocyjna ma na celu wyjście naprzeciw potrzebom mieszkańców w zakresie szeroko pojętej pomocy prawnej jak również stworzenia pewnego „zwyczaju” korzystania z fachowej wiedzy w sprawach życia codziennego.

Z doświadczenia Kancelarii wynika, że takie spotkania pozwalają jej klientom uniknąć szeregu problemów, które w przypadku pozostawienia sprawy własnemu biegowi rodzą dla nich bardzo niekorzystne skutki prawne.

Prawnicy Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, z którego wynika, że największym powodzeniem cieszą się porady z zakresu spraw majątkowych (dziedziczenie, zabezpieczenie interesu właścicieli, podział majątku itp.), rozwodowych, egzekucyjnych (windykacyjnych i komorniczych), bezpieczeństwa socjalnego, wykroczeń.

Dużą grupę stanowią sprawy związane z wyłudzaniem przez różne organizacje, poprzez zręcznie sformułowane umowy oraz zabiegi marketingowe, znaczących kwot od niczego nie podejrzewających klientów.

Osoby zainteresowane, w celu jak najszybszego i najbardziej korzystnego rozwiązania problemu prawnego, proszone są o zabranie na spotkanie z prawnikiem wszelkich dokumentów związanych ze sprawą.

W przypadku dużego zainteresowania uzyskaniem pomocy prawnej w pierwszej kolejności obsługiwane będą osoby wcześniej zapisane.

Zgłoszenia telefoniczne pod numerem 56 649 55 33