Sprawdź, co słychać w naszym biurze w Żninie?

21 grudnia 2010

Od początku listopada działa w Żninie Fundacyjne biuro.

Tak, jak do tej pory, Fundacja stara się aktywnie działać na terenia powiatu żnińskiego. Odkąd istnieje Fundacyjne biuro, współpraca stała się o wiele prostsza. Zrealizowaliśmy już wiele szkoleń dla osób bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo i niepełnosprawnych Mamy też już pierwsze sukcesy.

Na początku grudnia szkolenie zakończyli operatorzy robót ziemnych, którzy zdali egzaminy zawodowe i szukają pracy w nowym zawodzie. Od listopada trwają zajęcia w następujących zawodach: „Florystyka i zdobienie przedmiotów”, "Księgowość małej firmy" (w ramach projektu "Nowe perspektywy), "Sekretariat z obsługą kadr" (w ramach projektu "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych na Kujawach i Pałukach").

Od początku grudnia realizowane są nowe projekty dla osób niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym. W dniu 22 grudnia nasi beneficjenci kończą cykl warsztatów doradczych, a już od 3 stycznia rozpoczynają kształcenie, które pomoże im zdobyć nowy zawód.

Do biura każdego dnia zgłaszają się kolejne osoby zainteresowane podwyższeniem kwalifikacji i zdobyciem nowego zawodu.

Przypominamy, że biuro mieści się na I piętrze, w siedzibie Firmy Rolmet przy ul Składowej 4 (zaraz za Powiatowym Urzędem Pracy w Żninie).

Godziny przyjmowania interesantów:

• poniedziałek 9:00–15:00;
  • środa 8:00–15:00;
  • czwartek 8:30–15:30;
  • piątek 7:30–13:30

Osoba do kontaktu: Jaśmina Malak; tel. kom. 530 362 377; e-mail:  j.malak@ekspert-kujawy.pl