Kolejny rok, kolejny sukces – Kruszwica na START!

26 lutego 2010

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kruszwicy zainaugurował kolejny rok intensywnej pracy Klubu Integracji Spopłecznej na rzecz podopiecznych OPSów.

Mimo, że mamy dopiero końcówkę lutego, już niektóre OPSy z naszego regionu rozpoczęły realizację projektów w ramach 7.1.1. Pierwszym ośrodkiem, który wdraża projekt na rok 2010 jest M – GOPS w Kruwszwicy.

Nasza Fundacja rozpoczęła tegoroczną współpracę z tym ośrodkiem od realizacji Treningu Umiejętności Społecznych dla aż 52 osób. Mamy nadzieję, że aktywizacja, motywacja do działania i nowe umiejętności interpersonalne zaowocują podjęciem pracy chociaż przez część uczestników kruszwickiego projektu.

Na naszej stronie będzie można śledzić tegoroczne dokonania Fundacyjnego Klubu Integracji Społecznej – do czego serdecznie zachęcamy!

Tymczasem apraszamy do galerii zdjęć!