Mamy zaszczyt poinformować, że Dyrektor Fundacji Ekspert – Kujawy – Jolanta Woźnica otrzymała nominację do Kujawsko – Pomorskiej Rady Kobiet!

27 marca 2024

26 marca w Pałacu Dąmbskich w Toruniu, z rąk Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego Piotra Całbeckiego zostały uroczyście wręczone nominacje do Kujawsko – Pomorskiej Rady Kobiet I kadencji.

W tym zaszczytnym gronie znalazły się również reprezentantki Inowrocławia: Jolanta Woźnica (Dyrektor Fundacji Ekspert – Kujawy), Anna Nowak  (Prezes Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu oraz Maria Żukowska ( Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu).

W I kadencji Kujawsko – Pomorskiej Rady Kobiet zasiądzie 28 kobiet z całego województwa kujawsko – pomorskiego. Członkinie Rady Kobiet to reprezentantki różnych środowisk zawodowych m.in. biznesu, kultury, nauki.

Kujawsko – Pomorska Rada Kobiet będzie stanowiła organ doradczy i opiniodawczy oraz stanie się inicjatorem różnych projektów, ze szczególnym uwzględnieniem działań związanych z zapobieganiem dyskryminacji.