Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Krótko o projekcie

Brak opisu projektu.

Aktualności

Króciutkie podsumowanie projektu  Bezpłatne szkolenia komputerowe w Małopolsce

31 grudnia 2014

Króciutkie podsumowanie projektu „ Bezpłatne szkolenia komputerowe w Małopolsce”

Liczymy na kontakt z Państwem w sprawie egzaminów.

7 grudnia 2014

Liczymy na kontakt z Państwem w sprawie egzaminów.

Przypominamy o możliwości podejścia do  pierwszych egzaminów i do egzaminów poprawkowych.

3 grudnia 2014

Przypominamy o możliwości podejścia do „ pierwszych egzaminów” i do egzaminów poprawkowych. Osoby, które nie zdawały egzaminu w terminie ustalonym dla swojej grupy oraz osoby, którym nie udało się przy pierwszym podejściu zaliczyć pozytywnie wszystkich modułów mogą podchodzić do egzaminów poprawkowych. Chętnych prosimy o kontakt.

W Wadowicach rozpoczęło się ostatnie szkolenie komputerowe w ramach projektu  Bezpłatne szkolenia k

1 grudnia 2014

W Wadowicach rozpoczęło się ostatnie szkolenie komputerowe w ramach projektu „ Bezpłatne szkolenia komputerowe w Małopolsce”. Dzisiaj w Wadowicach rozpoczęło się szkolenie ECDL Start- 56 godzin. Szkolenie prowadzi Pan Sławomir Piesko. Szkolenie zakończy się 18 grudnia 2014.Termin egzaminu ustalony został na 20 grudnia 2014.

Rozpoczęło się ostatnie szkolenie ECDL Core.

25 listopada 2014

Rozpoczęło się ostatnie szkolenie ECDL Core.

Chętnych zapraszamy serdecznie.

7 listopada 2014

Cały czas poszukujemy osób do dwóch grup szkoleniowych. Do końca roku musimy zrealizować jedno szkolenie ECDL Start 56 godzin i ECDL Core – 120 godzin szkoleniowych. Już dzisiaj widzimy, że zrealizowanie szkolenia ECDL Core -120 godzin podczas 30 spotkań, będzie niemożliwe. Dlatego, też podjęliśmy decyzję, że szkolenie to będziemy realizować w ciągu 20 dni. Wówczas […]

Wczoraj tj. 3 listopada zakończyła szkolenie grupa 13 Brzeszcze

4 listopada 2014

Wczoraj tj. 3 listopada zakończyła szkolenie grupa 13 Brzeszcze

Zmiana adresu biura projektu.

3 listopada 2014

Zmiana adresu biura projektu.

3 listopada 2014 roku rozpoczną zajęcia uczestnicy gr. 14 w Woli Kalinowskiej, powiat krakowski.

28 października 2014

Prowadzącą szkolenie będzie pani Jolanta Pawlik –Rusek. Szkolenie ECDL Start będzie realizowane do 2 grudnia 2014. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, w tym podręczniki. Podczas zajęć organizowana jest dla uczestników projektu przerwa kawowo-ciastkowa. Osoby, które mieszkają poza miejscowością, w której odbywają się zajęcia mogą ubiegać się o zwrot kosztów dojazdu.

13 grupa szkoleniowa ruszyła!!!!

15 października 2014

Długo rekrutowana grupa ruszyła w Brzeszczach. To była bardzo trudna rekrutacja. Ostatecznie grupę stanowią 4 kobiety i 6 mężczyzn. Szkolenie na życzenie uczestników będzie prowadzone bardzo intensywnie (prawie codziennie). Planowany termin zakończenia szkolenia to 3 listopada 2014. Mamy nadzieję, że teraz szkolenie będzie przebiegało bez żadnych niespodzianek. Wszystkim życzymy powodzenia.

Skip to content