g

Zakończenie realizacji projektu

31 grudnia 2013

Zakończenie realizacji projektu innowacyjnego „PI Kluby Amazonki – Twoją szansą”

Konferencja

18 grudnia 2013

Konferencja w województwie kujawsko – pomorskim

Wojewódzka Konferencja Wdrożeniowa

11 grudnia 2013

Wojewódzka Konferencja Wdrożeniowa w ramach projektu "PI Kluby Amazonki – Twoją szansą"

Konferencja w województwie dolnośląskim!

3 grudnia 2013

W dniu 2 grudnia 2013r. w Świetlicy Wiejskiej w Biedrzychowicach, w województwie dolnośląskim, w ramach projektu innowacyjnego „PI Kluby Amazonki – Twoją szansą” zorganizowana została kolejna z wojewódzkich konferencji wdrożeniowych.

Spotkania upowszechniające w województwie wielkopolskim w toku…

28 listopada 2013

W dniu 27 listopada 2013r. w Lesznie zorganizowane zostało spotkanie upowszechniające w ramach projektu innowacyjnego „PI Kluby Amazonki – Twoją szansą”.

Konferencja w województwie pomorskim!

25 listopada 2013

Konferencja Wdrożeniowa w ramach projektu "PI Kluby Amazonki – Twoją szansą"

Konferencja w projekcie

18 listopada 2013

Kolejna konferencja Wdrożeniowa w ramach projektu "PI Kluby Amazonki – Twoją szansą"

Konferencja w województwie małopolskim!

15 listopada 2013

Konferencja Wdrożeniowa w województwie małopolskim w ramach projektu "PI Kluby Amazonki – Twoją szansą"

Konferencja Wdrożeniowa w województwie śląskim!

22 października 2013

Konferencja Wdrożeniowa w województwie śląskim w ramach projektu "PI Kluby Amazonki – Twoją szansą"

Konferencja Wdrożeniowa w województwie podlaskim!

18 października 2013

Konferencja Wdrożeniowa w województwie podlaskim w ramach projektu "PI Kluby Amazonki – Twoją szansą"