Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Krótko o projekcie

Brak opisu projektu.

Aktualności

Kończy się kurs komputerowy ECDL Core w Zielonej Górze

30 marca 2015

Dzisiaj kursanci  mieli  ostatnie zajęcia komputerowe. Dzisiaj też  zdawali egzamin wewnętrzny. Osoby, które zdały  go pozytywnie otrzymały  certyfikat. Wszyscy uczestnicy otrzymali zaświadczenia  ukończenia kursu ECDL Core. Grupa ta  podejdzie w jutrzejszym dniu do egzaminu równoważnego z ECDL organizowanego przez Fundację Ekspert – Kujawy. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia !!!

Dziś egz. zewnętrzny dla grupy 15 z Gorzowa Wlkp

29 marca 2015

 Uczestnicy będą zdawać egzamin składający się z 4 modułów, bo byli uczestnikami szkolenia komputerowego na poziomie ECDL Start. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia w dzisiejszym egzaminie i trzymamy za Państwa kciuki !!!  Wyniki poznamy w następnym miesiącu. 

Dziś kończy zajęcia grupa 17 Miodnica.

28 marca 2015

Uczestnicy grupy 17 Miodnica kończą dziś kurs komputerowy. Wszyscy kursanci w 100% składzie  otrzymali zaświadczenia .  Zaświadczenia mogą otrzymać tylko osoby, które mają min. 80% frekwencji na zajęciach.   Uczestnicy zgłosili chęć podejścia do egzaminu zewnętrznego organizowanego przez Fundację Ekspert – Kujawy.  Egzamin planowany jest w następnym miesiącu.

Trwają egzaminy gr. 14

27 marca 2015

Dziś grupa 14 podchodzi do egz. równoważnego z ECDL.  Egzamin będzie składał z 7 części, bo program szkolenia obejmował 7 modułów szkolenia. Tak wiec bardzo intensywny dzień przed naszymi uczestnikami kursu. Trzymamy za nich kciuki i życzymy powodzenia !!! 

Kończą kurs, grupa 14 i 15

26 marca 2015

Dziś kończą ostatnie zajęcia uczestnicy z grupy 14 w Ługach i z grupy 15 w Gorzowie Wlkp. Wszyscy uczestnicy ukończyli szkolenie i podeszli do egzaminu wewnętrznego. Każdy uczestnik zaliczył pozytywnie egzamin wewnętrzny i otrzymał zaświadczenie i certyfikat. Kursanci w 100% składzie oświadczyli, że chcą podejść do egzaminu zewnętrznego organizowanego przez Fundację Ekspert – Kujawy. 

Kolejna trzecia grupa rozpoczyna zajęcia w lutym. Oby tak sprawnie nam się organizowały kolejne gr

28 lutego 2015

      Dziś kolejna grupa tj. 17 rozpoczyna pierwsze zajęcia komputerowe. Uczestnicy grupy zgłosili się do udziału w kursie ECDL Start. Zajęcia będę odbywały się w miejscowości Miodnica w powiecie żagańskim.  Grupa liczy 10 osób, prowadzącym zajęcia jest Pan Marcin Turlej.   Planowany termin zakończenia zajęć koniec marca 2015.   

Ruszyły dwie kolejne grupy, tym razem w powiecie gorzowskim i zielonogórskim

26 stycznia 2015

Dnia 26 lutego 2015 roku rozpoczęła zajęcia komputerowe grupa z Gorzowa Wielkopolskiego. Jest to kurs ECDL Start, szkolenie ma wymiar 65 godzin dydaktycznych. Grupa liczy 10 osób, prowadząca zajęcia jest Pani Ilona Walkowska. Zajęcia będą prowadzone bardzo intensywnie na prośbę uczestników. Uczestnicy chcą w ciągu miesiąca ukończyć szkolenie. Natomiast jutro, 27 lutego 2015 r. rozpocznie […]

Serdecznie zapraszamy

23 stycznia 2015

Trwają poszukiwania osób chętnych wziąć udział w naszym projekcie. Poszukiwania trwają w powiecie nowosolskim, gorzowskim, zielonogórskim. Mamy nadzieję, że znajdą się osoby chętne podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i uzyskać Certyfikat potwierdzający zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu ECDL Start lub ECDL Core. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy !!!

Zebraliśmy grupę w powiecie nowosolskim i nie tylko

23 stycznia 2015

Rozpoczął się kurs komputerowy ECDL Core, który będzie trwać 120 godzin dydaktycznych. Grupa 14 z miejscowości Ługi liczy 11 osób. Prowadzącym zajęcia jest Pan Marek Karwacki.  Godziny zajęć, terminy ustalane były z uczestnikami projektu, aby mogli pogodzić życia prywatne z udziałem w projekcie.

Chętni poszukiwani!!!

3 stycznia 2015

Poszukujemy osób chętnych do udziału w projekcie: „Z komputerem na Ty – kursy ECDL dla mieszkańców woj. lubuskiego” Trwają nabory do kolejnych grup komputerowych. Poszukujemy osób przede wszystkim  w wieku 25-30 lat z terenów wiejskich, które pozostają bez zatrudnieni ( bezrobotne lub nieaktywne zawodowo)  oraz które mają maksymalnie średnie wykształcenie. Dla osób dojeżdżających na zajęcia […]

Skip to content