Działalność = pasja, zainteresoanie, doświadczenie

18 listopada 2013

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg
Przedsiębiorcy w ramach projektu "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w powiecie gnieźnieńskim i wągrowieckim"

Dziś przedstawimy sylwetke jednego z uczestników projektu "Wsaprcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w powiecie gnieźnieńkim i wągrowieckim", który prowadzi firme związaną ze świadczeniem usług związanych z mechaniką i diagnostyką samochodową. 
Nazwa firmy:Krzysztof Mirek CAR-MIR

Pan Krzysztof w kilku słowach określa swoje zmagania z samozatrudnieniem w projekcie:
Pomysł założenia własnej działaności związany był z moim zainteresowaniami i predyspozycjami zawodowymi. Przeprowadzając analizę rynku, zauważyłem wysokie zapotrzebowanie na planowane przeze mnie usługi. Sukces firmy gwarantuje oferta, którą posiadam bowiem różni się ona od mojej konkurencji, zapewniając moim klientom pełną diagnostykę i naprawę usterek w ich samochodach. Ponadto świadczę usługi z zakresu mechaniki oraz elektromechaniki, dając moim klientom poczucie bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu serwisu. W ramach usługi dokonuję przeglądów całego układu klimatyzacji, zapewniając klientów o bezpiecznym korzystaniu z ich samochodowych klimatyzacji.
 
Zadowolenie i satysfakcja obsłużonego klienta przekłada się na kolejne zlecenia, bowiem odwiedzają mnie nowi nabywcy usług z polecenia stałych klientów. Planując otwarcie działalności gospodarczej, dowiadywałem się z opinii publicznej jak również w instytucjach pośredniczących w poszukiwaniu pracy tj. Urzędy Pracy o sposobach powzięcia funduszy. Otrzymałem ulotkę Fundacji Ekspert-Kujawy z informację o planowanym projekcie. Zgłosiłem się, zakwalifikowałem oraz po odbyciu szkoleń, otrzymałem dofinansowanie. Z uzyskanej dotacji zakupiłem sprzęt potrzebny do świadczenia profesjonalnych usług tj. podnośnik kolumnowy, szafka narzędziowa, kompresor, klucz udarowy, prasa hydrauliczna, tester diagnostyczny, automatyczna stacja klimatyzacji, prostownik, stanowisko robocze, elementy centralnego ogrzewania oraz blachę podbitkową. Dzięki zakupionym sprzętom z uzyskanej dotacji profesjonalnie wyposażyłem swój warsztat i mogę świadczyć planowane usługi.
 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego