Chciałbyś zmienić pracę, zdobyć NOWE UMIEJĘTNOŚCI?

14 kwietnia 2009

Przyjdź do Fundacji – dzięki nam podniesiesz swoje kwalifikacje i zdobędziesz nowe kompetencje!

Fundacja Ekspert – Kujawy zaprasza do udziału w projekcie "Nowe umiejętności" osoby pracujące, zamieszkujące w gminach wiejskich i miejsko – wiejskich oraz w miastach do 25 tys. mieszkańców z terenu województwa kujawsko – pomorskiego, posiadające wykształcenie co najmniej średnie.

W ramach projektu zapraszamy na bezpłatne:

• Szkolenia zawodowe:

– Księgowość małej firmy;
– Specjalista do spraw kadr i płac;
– ABC Komputera i kasy fiskalnej;
– Florystyka:
– Wizaż i zdobienie paznokci.

• Doradztwo zawodowe;
  • Warsztaty rozwoju zawodowego.
W ramach projektu zapewniony jest nocleg, ciepły posiłek oraz zwrot kosztów dojazdu dla uczestników!

Pospiesz się – rekrutacja trwa do 20 kwietnia, a ilość miejsc jest ograniczona!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: (052) 357 62 15 lub osobisty w siedzibie Fundacji, przy ulicy Dworocwej 65!

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Poddziałanie 8.1.1 "Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw".
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.