Kursanci nauki jazdy z Inowrocławia już po egzaminach!!!

5 grudnia 2011

W dniu dzisiejszym, ostatnia uczestniczka Kursu nauki jazdy kat. B, który odbywał się w Inowrocławiu, przystąpiła do egzaminu państwowego. 30 listopada 2011 roku zdawały dwie osoby, w tym jedna niepełnosprawna ruchowo.

Natomiast 3 grudnia zdawały trzy osoby. Ogólnie pięć osób zdało egzamin teoretyczny pozytywnie!!! Jedna osoba zdała również egzamin praktyczny za pierwszym podejściem!!! Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!! Poniżej fotografia naszej najszczęśliwszej kursantki, która niebawem otrzyma nowiutkie PRAWO JAZDY.

Szczegółowe informacje  w siedzibie Fundacji Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu przy ul Dworcowej 65,
tel. (52) 357 62 15 oraz na stronie www.fundacja.ekspert-kujawy.pl
Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Poddziałanie 7.2.1 „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”