Amazonki rozpoczęły szkolenie z języka migowego

20 lutego 2012

Amazonki ze stowarzyszenia w Szamotułach rozpoczęły szkolenie z nauki języka migowego

Grupa dziesięciu Amazonek ze Stowarzyszenia w Szamotułach od dziś tj. 20.02.2012r będzie uczyć się podstaw języka migowego. Szkolenie podstawowe zrealizowane zostanie według programu kursu dla pracowników służb socjalnych i obejmować będzie łącznie 60 godzin szkoleniowych.  Podczas zajęć beneficjentki mają zapewniony słodki poczęstunek. Ponadto dla każdej uczestniczki zakupiono podręcznik do nauki języka migowego. Projekt przewiduje również stypendium szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu dla beneficjentek szkolenia.
Wszystkim Amazonkom życzymy aktywności na zajęciach i powodzenia w nauce!
Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Poddziałanie 7.2.1 "Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym"
Współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego