Amazonki ze Zbąszynia rozpoczęły udział w projekcie!

18 kwietnia 2012

Grupa Aktywnych Amazonek ze Stowarzyszenia w Zbąszyniu rozpoczęła udział w projekcie „Aktywne Amazonki z Wielkopolski”

Grupa Amazonek z Klubu Amazonki w Zbąszyniu, spełniających wymagania grupy docelowej projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach. Europejskiego Funduszu Społecznego  Pt. „Aktywne Amazonki z Wielkopolski”,  po wcześniejszych indywidualnych rozmowach z doradcą zawodowym, od 18 kwietnia 2012 roku rozpoczęła swój udział w szkoleniu z podstaw obsługi komputera. Beneficjentki w swoich domach korzystać będą z udostępnionych w ramach projektu lekkich notebooków z dostępem do Internetu, aby ćwiczyć umiejętności nabyte podczas szkolenia. Ma to służyć samodzielnej nauce obsługi komputera i utrwaleniu opanowanych na zajęciach umiejętności. Szkolenie będzie realizowane średnio dwa razy w tygodniu i obejmie łącznie 40 godzin szkoleniowych. Na zakończenie szkolenia uczestniczki otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu oraz stypendia szkoleniowe. Podczas zajęć uczestniczki mają zapewniony słodki poczęstunek.

{mosimage}Wszystkim beneficjentkom życzymy  przyjemnej nauki!

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego